Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 r. o 18:15
PSL rozdaje już stołki, zgłoście się WIELCE MĄDRZY LUDZIE to i Wam coś wpadnie , szkoda tej poniatowej, oj szkoda... PSL BURAKI WIEŚNIAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani  Burmistrz zastanawia mnie fakt jak wszyscy piszą tu ławeczki tam kosteczka ok wszystko na Pani plus. Poprostu jestem mieszkańcam Ponioatowej o 34 lat "tu sie wychowałem i tu jest mój dom". Z synem chciałem się razem pokąpać, z żoną poopalać, a tu dno. Co dziej sie z naszym pięknym zalewem? W czasach mojej młodości kąpiel kąpiel i jeszcze raz kąpiel, śmiałem sie z kolegów z Opola że muszą tu przyjeżdzać - Opole do Poniatowej .  A odkąd pamiętam  porządki , które były tu robione( porządne porządki) to były za burmistrza Kanię. A to powinno być nasze oczko w głowie ( jak was widzą  i w chwili obecną jak was czują to was piszą)wszystko stoi, kaczki srają, zielenina aż wychodzi z wody, woda śmierdzi, Patrząc na nasz zalew nasze oczko w głowie pierwszy widok dla przyjezdnych, rzecz którą widać, a w chwili obecnej ją czuć na kilometr. Co z Tym zrobimy. Tzn, kwadrat było to dla nas na czas wakacji miejsce kultowe - ganianki na rogu, a teraz strach aby sie nie pośliznąć. Rozumiem doszła zjeźdzalnia, ale niech Pani spróbuje się na niej przejechać i przy końcu wpadku do wody i stanąć na nogach ( graniczy to z cudem). W tym roku Chodel, piękności,  woda może bez rewelacji ale nie śmierdzi jak u nas, tam grila można zrobić, pole namiotowe. Prosił bym o odpowiedz co z naszym kiedyś przepięknym zalewem jednym z najlepszych w gminie jak i powiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% ludzi w Polsce, śmieje się z PSLu, łapie za głowe, widząc jak obsadzają stołki rodzinami i kumplami. PONIATOWA(wyjątek na skale państwową), PSL już rządziło, było strasznie, nie działo się nic, nagle Pani Burmistrz tchnęła w miasto życie, dała nowe nadzieje, nowe miejsca pracy. Dobrze, te miejsca pracy nie oferują super ofert, i nie każdy będzie pracował w zawodzie, ale nie od razu Kraków zbudowano. W całej Lubelszczyźnie się tak dzieje, w Lublinie pracy w zawodzie nie znajdziesz, więc w Poniatowej trzeba się cieszyć z tego co jest. Ze Stefanek będzie co raz lepiej, z PSLem coraz gorzej, a pierwsi pracy będą szukać nauczyciele, jak szkoły zlikwidują i imperium w Karczmiskach zrobią. Ale przyjdzie koza do woza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroslak... marionetka PSL ktory otwiera szlaban naszego miasta dla chłopaków w gumofilcach bez ktorych nie bedzie mogl ruszyc palcem :( dramat ,facet chyba juz sam tego zaluje 
niech i będzie marionetką , ale  dla gminy bedzie sie lepiej działo tak jak i dla karczmisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani  Burmistrz zastanawia mnie fakt jak wszyscy piszą tu ławeczki tam kosteczka ok wszystko na Pani plus. Poprostu jestem mieszkańcam Ponioatowej o 34 lat "tu sie wychowałem i tu jest mój dom". Z synem chciałem się razem pokąpać, z żoną poopalać, a tu dno. Co dziej sie z naszym pięknym zalewem? W czasach mojej młodości kąpiel kąpiel i jeszcze raz kąpiel, śmiałem sie z kolegów z Opola że muszą tu przyjeżdzać - Opole do Poniatowej .  A odkąd pamiętam  porządki , które były tu robione( porządne porządki) to były za burmistrza Kanię. A to powinno być nasze oczko w głowie ( jak was widzą  i w chwili obecną jak was czują to was piszą)wszystko stoi, kaczki srają, zielenina aż wychodzi z wody, woda śmierdzi, Patrząc na nasz zalew nasze oczko w głowie pierwszy widok dla przyjezdnych, rzecz którą widać, a w chwili obecnej ją czuć na kilometr. Co z Tym zrobimy. Tzn, kwadrat było to dla nas na czas wakacji miejsce kultowe - ganianki na rogu, a teraz strach aby sie nie pośliznąć. Rozumiem doszła zjeźdzalnia, ale niech Pani spróbuje się na niej przejechać i przy końcu wpadku do wody i stanąć na nogach ( graniczy to z cudem). W tym roku Chodel, piękności,  woda może bez rewelacji ale nie śmierdzi jak u nas, tam grila można zrobić, pole namiotowe. Prosił bym o odpowiedz co z naszym kiedyś przepięknym zalewem jednym z najlepszych w gminie jak i powiecie.
o czym ty mówisz niedługo zasypią zalew przecież Pani Burmistrz nie korzysta z niego to nie Majorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech i będzie marionetką , ale  dla gminy bedzie sie lepiej działo tak jak i dla karczmisk
  PRAWDZIWY JANEK Z CIEBIE :) DLA GMINY BĘDZIE SIĘ LEPIEJ DZIAŁO Jezusie Niebieski zlituj się nad głupotą tego narodu ! tracę wiarę w ludzi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty mówisz niedługo zasypią zalew przecież Pani Burmistrz nie korzysta z niego to nie Majorka
  Chałupy welcom to...   tekst cytowany niżej WWO-Damy Radę   "Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów?Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół?Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał. Niech myśl jedna ogarnie tu wszystkie umysły..." PSL do piekła wyślij   POZDRO CIEMNOTO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro o godzinie siedemnastej w gimnazjum bedezie debata miedzy Pania Burmistrz a Wyroslakiem ,przyjezdza Prezydent Lublina Pan Zuk i wielu innych waznych ludzi.Wszyscy popieramy Pania Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro o godzinie siedemnastej w gimnazjum bedezie debata miedzy Pania Burmistrz a Wyroslakiem ,przyjezdza Prezydent Lublina Pan Zuk i wielu innych waznych ludzi.Wszyscy popieramy Pania Burmistrz.
ZAPRASZAMY .BĘDZIE BARDZO KULTURALNIE I CIEKAWIE. KTO PRZYJDZIE BĘDZIE ZADOWOLONY POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nwiesz śmieszą mnie ludzie, którzy myślą i piszą o rzeczach o których nie mają pojęcia :) jedno pytanie jaką wartość miały zdarte banery ??? Pisząc o małej społecznej szkodliwości czynu na pewno miałeś o tym wiedzę ! Przypuszczam też że masz pjęcię o prawie karny i wykroczeniowym ??? Że jesteś w tym temacie światłym !!!chętnie porozmawiam na ten temat, bo tak się składa, że tym siedzę, tak, że ponownie moje pytanie czy jakby ktoś zerwał twoje banery, i podlegałoby to odpowiedzialności karnej, odpuściłbyś to??? Mądry i nie światły człowieku - karnisto czekam na odpowiedź, a co do psychiatrów to odpuść sobie komentarze o dzieciach, bo dzieci są rozsądniejsze od niektórych - starszych ludzi ( nie obrażaj ich, bo nie dorosłeś do ich pięt) przemądrzały, wszystko wiedzący mieszkańcu Poniatowej.
nie wszystko się kręci wokół banerów Pani Burmistrz......to po prostu było porównanie...."a co do psychiatrów to odpuść sobie komentarze o dzieciach, bo dzieci są rozsądniejsze od niektórych - starszych ludzi" - człowieku co ma jedno do drugiego...jakieś dwa komentarze sobie złączyłeś do kupy i za przeproszeniem pierd...jakieś brednie. skoro w tym siedzisz to nie siedź tylko weź się do roboty i znajdź sprawcę....Sądząc po tej wypowiedzi, w ogóle o sposobie wypowiadania się wiem kim jesteś z zawodu tzn. przypuszczam, żeby się nie przemadrzać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nwiesz śmieszą mnie ludzie, którzy myślą i piszą o rzeczach o których nie mają pojęcia :) jedno pytanie jaką wartość miały zdarte banery ??? Pisząc o małej społecznej szkodliwości czynu na pewno miałeś o tym wiedzę ! Przypuszczam też że masz pjęcię o prawie karny i wykroczeniowym ??? Że jesteś w tym temacie światłym !!!chętnie porozmawiam na ten temat, bo tak się składa, że tym siedzę, tak, że ponownie moje pytanie czy jakby ktoś zerwał twoje banery, i podlegałoby to odpowiedzialności karnej, odpuściłbyś to??? Mądry i nie światły człowieku - karnisto czekam na odpowiedź, a co do psychiatrów to odpuść sobie komentarze o dzieciach, bo dzieci są rozsądniejsze od niektórych - starszych ludzi ( nie obrażaj ich, bo nie dorosłeś do ich pięt) przemądrzały, wszystko wiedzący mieszkańcu Poniatowej.
ps. podpuszczam cię i widzę, że skutecznie bo ryba złapała się na haczyk. Pozwole Ci się jeszcze wypowiedzieć jako ostatniemu bo pewnie do tego dążysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Poniatowej wyprowadziłem się już dawno, bo chciałem zarabiać więcej. Nie winie za to P.Burmistrz bo lubelszczyzna ogólnie jest zacofana i ma to do siebie, w Lublinie nawet nie znalazłem pracy a co dopiero w Poniatowej. Wierze ogromnie w zmiany na co raz lepsze, i nawet myślę o tym, żeby za 10lat się do Poniatowej sprowadzić, bo kocham to miejsce, ale jak już mówiłem zacofanie lubelszczyzny to też zacofanie ludzi z Poniatowej, którzy w wyborach się nie popisali i poparcie ma PSL, ludzie jak się nie obudzicie, to się nie będę miał do czego wracać, bo będzie koniec, plewcie chwasty, a nie je jeszcze popieracie, sracie w swoje gniazdo no ! Szkoda że nie mogę głosować, ale Wy w niedzielę zagłosujcie rozsądnie !!! Z wielką sympatią do P. Wyroślaka, ale sprzedanie się do PSLu ?? NAPRAWDĘ, aż tak źle, czy takie kokosy obiecali ?? GŁOSUJCIE NA OBECNĄ PANIĄ BURMISTRZ, BO Z PSLem BĘDZIECIE PŁAKAĆ A PONIATOWA ZGINIE ! o wsiach nie wspomne, MYŚLCIE RACJONALNIE I GŁOSUJCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem, planowana jest rewitalizacja basenu, najbliższa okolica i same zbiorniki. P. Stefanek mówiła tak na spotkaniu na Leśniczówce jeszcze przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest okres przedwyborczy i akurat zrywanie banrów jest pod specjalnym nadzorem I nie porównuj tego do kradzieży batonów w Biedronce, po wyborach możesz sobie pisač ,że nie ma to znaczenia ale tym okresie nie powinienieś tego robić. Dojrzały człowieku.
kradzież batona jest niczym w porównaniu do zniknięcia banerów w czasie   
Jezeli chodzi o Stefankowa to jej ojciec M,Czjkowski  byl w stanie wojennym internowany jako jedyny z Poniatowej solidarnosciowiec  I wywieziony na polnocna do Lublina. Burmistrzowa przezyla I rewizje w domu I wiele szykan, ze ojciec nalezal do solidarnosci. Teraz tak im dziekujecfie.Po prostu wstyt. 
każdy ma jakies swoje przeżycia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradzież batona jest niczym w porównaniu do zniknięcia banerów w czasie trwania wyborów? nikt nie mówi, że nie należy karać. Owszem należy ale nie tylko w sprawie zniknięcia banerów  w czasie wyborów. Okradanie i krzywdzenie ludzi jest ważne na co dzień jednak jak widać większą siłę przebicia maja banery...bo nie są własnością zwykłego mieszkańca. Przykre jest to, że tak się stało ale niech sprawiedliwość będzie dla wszystkich ludzi....a nie dla wybrańców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem, planowana jest rewitalizacja basenu, najbliższa okolica i same zbiorniki. P. Stefanek mówiła tak na spotkaniu na Leśniczówce jeszcze przed wyborami.
od planu do wykonania kawał czasu - następne wybory, żeby lepiej utkwiło wyborcom w pamięci szczególnie wzrokowcom  :D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wiem, planowana jest rewitalizacja basenu, najbliższa okolica i same zbiorniki. P. Stefanek mówiła tak na spotkaniu na Leśniczówce jeszcze przed wyborami.
od planu do wykonania kawał czasu - następne wybory, żeby lepiej utkwiło wyborcom w pamięci szczególnie wzrokowcom  :D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majki, masz 100% racji, mam nadzieję, że Poniatowa się obudzi. Właśnie się okazało, jak bardzo sztab wyborczy pana Wyroślaka kłamie - to takie mega wazne spotkanie w dawnym budynku LO to pic na wodę i fotomontaż!!! Nie dotarli najwazniejsi z PSLu,olewając wyborców pana Wyroślaka(w liczbie jakieś 50 osob) i jego samego. A tak się bronili przed bezposrednią konfrontacją, bo przecież to takie ważne dla mieszkańców spotkać się z władzami wojewódzkimi bla bla bla. A władza wojewódzka w osobach spod znaku zielonej koniczyny ma nas głęboko w powazaniu - jedynie dworek w Kraczewicach im się podoba i chętnie by go zawłaszczyli,   Z kolei podobno aula w gimnazjum była wypełniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Owszem była i nie tylko przez wyborców, na spotkaniu byli również inni samorządowcy w tym popierający Panią burmistrz , prezydent Lublina, Puław, wiceprezydent Puław, wójt Józefowa. Ciekawa forma prezentacji zarówno dotychczasowych osiągnięć obecnego burmistrza jak również przejrzysta i jasna strategia na lata przyszłe dla miasta i gminy Poniatowa. Wiele cennych informacji uzyskałam, o których do tej pory nie maiłam świadomości. Poza tym pani burmistrz naprawdę bardzo dobrze wypadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzowa ma duze poparcie i jak widac to prawda.Przyjechal Prezydent Lublina, Prezydent Pulaw ,  Wujt Wilkowa i wielu innych ludzi .Sala byla wypelniona po brzegi.Natomiast do Rodzika i Wyroslaka  Hetman nie przyjechal.Jak chcecie wiedziec to Hetman bardzo lubi nasza Burmistrz i jak ja spotyka to pyta jak tam nasz szkodnik, czyli Rodzik. Tak ze ludzie opamietajcie sie nie wpuszczajcie PSL do naszej gminy bo bedzie po Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...